Typ tekstu: Prasa
Autor: Łotysz Stanisław
Tytuł: Brukowiec Ochlański
Miejsce wydania: Ochla
Rok: 2003
dwóch hektarów pola i małym spacerku z lasu z wozem pełnym kradzionego drewna...
Co tam rolnictwo wielkotowarowe! Co tam huczące kombajny i dymiące traktory! Na koniach takich jak ten wjedziemy do Unii Europejskiej! Ten koń to symbol proekologicznej orientacji Ochlapusów, ich bliskich związków z naturą. Te przywiązanie do tradycyjnymch form uprawy roli jest ważną kartą przetargową w naszych rokowaniach zjednoczeniowych z Unią Europejską.
Brak wypowiedzi samego konia co do szans wejścia Ochli do Unii wcześniej niż reszty kraju nie świadczy bynajmniej o braku takowych. Świadczy co najwyżej o tym, że koń nie był w nastroju do udzielania wywiadów.

Setka dla Ochlapusów
dwóch hektarów pola i małym spacerku z lasu z wozem pełnym kradzionego drewna...<br>Co tam rolnictwo wielkotowarowe! Co tam huczące kombajny i dymiące traktory! Na koniach takich jak ten wjedziemy do Unii Europejskiej! Ten koń to symbol proekologicznej orientacji &lt;orig&gt;Ochlapusów&lt;/&gt;, ich bliskich związków z naturą. Te przywiązanie do tradycyjnymch form uprawy roli jest ważną kartą przetargową w naszych rokowaniach zjednoczeniowych z Unią Europejską.<br>Brak wypowiedzi samego konia co do szans wejścia Ochli do Unii wcześniej niż reszty kraju nie świadczy bynajmniej o braku takowych. Świadczy co najwyżej o tym, że koń nie był w nastroju do udzielania wywiadów. &lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Setka dla &lt;orig&gt;Ochlapusów
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego