Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Detektyw
Nr: 3(151)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
przemówieniu każe sobie włożyć swego penisa z powrotem. Dziewczyna cieszy się, że to już właśnie koniec, zabiera się więc do wkładania nabrzmiewającego już znowu członka w spodnie napastnika. Ku swemu przerażeniu słyszy: - Nie w rozporek, ty głupia! Wkładaj go w usta!
Sceny gwałtu powtórzyły się i trwały długo, niemal w uprzedniej kolejności, aż do kolejnej satysfakcji bandyty. Natychmiast potem napastnik miał już dosyć. Sam wciągnął spodnie, spojrzał na zegarek i uciekł w mrok.

Początek serii

Trzy gwałty, wszystkie w jednym rejonie Scarborough, na pograniczu jego wielkomiejskich rejonów i eleganckiej dzielnicy Guildwood. Tak rozpoczęła się seria gwałtów, które na przełomie dwóch ostatnich
przemówieniu każe sobie włożyć swego penisa z powrotem. Dziewczyna cieszy się, że to już właśnie koniec, zabiera się więc do wkładania nabrzmiewającego już znowu członka w spodnie napastnika. Ku swemu przerażeniu słyszy: &lt;q&gt;&lt;transl&gt;- Nie w rozporek, ty głupia! Wkładaj go w usta!&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>Sceny gwałtu powtórzyły się i trwały długo, niemal w uprzedniej kolejności, aż do kolejnej satysfakcji bandyty. Natychmiast potem napastnik miał już dosyć. Sam wciągnął spodnie, spojrzał na zegarek i uciekł w mrok.<br><br>&lt;tit&gt;Początek serii&lt;/&gt;<br><br>Trzy gwałty, wszystkie w jednym rejonie Scarborough, na pograniczu jego wielkomiejskich rejonów i eleganckiej dzielnicy Guildwood. Tak rozpoczęła się seria gwałtów, które na przełomie dwóch ostatnich
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!