Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 40
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
koszt 40 zł, cała operacja kosztowałaby jednorazowo 1,6 mln zł. Tymczasem po upływie pół roku mogłoby się okazać, że trzeba znowu ją powtórzyć. Dlatego na oczyszczalni są sprawdzane także dwie alternatywne metody - przykrycia osadu torfem pod ziemią.
W Wydziale Infrastruktury Komunalnej dowiedzieliśmy się, że miasto przygotowuje przetarg na kompleksową utylizację osadów na oczyszczalni. Naczelnik wydziału, Stanisław Majda twierdzi, że problem ten zostanie rozwiązany kompleksowo w przyszłym roku. - Te eksperymenty prowadzone są na wszelki wypadek. Będą wykorzystane, jeśli zajdzie taka potrzeba. Natomiast cały czas odbywa się tam higienizacja wapnem - twierdzi.
BZOgrody jak z bajki

W restauracji Ruczaj odbyło się w
koszt 40 zł, cała operacja kosztowałaby jednorazowo 1,6 mln zł. Tymczasem po upływie pół roku mogłoby się okazać, że trzeba znowu ją powtórzyć. Dlatego na oczyszczalni są sprawdzane także dwie alternatywne metody - przykrycia osadu torfem pod ziemią.<br>W Wydziale Infrastruktury Komunalnej dowiedzieliśmy się, że miasto przygotowuje przetarg na kompleksową utylizację osadów na oczyszczalni. Naczelnik wydziału, Stanisław Majda twierdzi, że problem ten zostanie rozwiązany kompleksowo w przyszłym roku. - Te eksperymenty prowadzone są na wszelki wypadek. Będą wykorzystane, jeśli zajdzie taka potrzeba. Natomiast cały czas odbywa się tam higienizacja wapnem - twierdzi.<br>&lt;au&gt;BZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Ogrody jak z bajki&lt;/tit&gt;<br><br>W restauracji Ruczaj odbyło się w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego