Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 29
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
18 lipca pożar szalał w Rabce przy ul. Gilówka. Spłonął drewniany budynek, w którym znajdowała się hurtownia i sklep. Straty - 30 tys. zł.
- Niemiłego odkrycia dokonał tego samego dnia właściciel domu w miejscowości Czerwienne Górne. Zauważył on wizytę nieproszonych gości, po której z domu zniknęła między innymi wieża stereo, odtwarzacz video, płyty CD, wiertarka oraz inne przedmioty.
- Aż cztery osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w niedzielę w Klikuszowej. Kierowca skody potrącił pieszą, następnie zjechał do rowu i uderzył swoim samochodem w betonowy przepust. Obrażeń doznał on oraz dwóch pasażerów skody.
BZOkruchy nowotarskie

*Słyszałam, że z naszego miasta
18 lipca pożar szalał w Rabce przy ul. Gilówka. Spłonął drewniany budynek, w którym znajdowała się hurtownia i sklep. Straty - 30 tys. zł.<br>- Niemiłego odkrycia dokonał tego samego dnia właściciel domu w miejscowości Czerwienne Górne. Zauważył on wizytę nieproszonych gości, po której z domu zniknęła między innymi wieża stereo, odtwarzacz video, płyty CD, wiertarka oraz inne przedmioty.<br>- Aż cztery osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w niedzielę w Klikuszowej. Kierowca skody potrącił pieszą, następnie zjechał do rowu i uderzył swoim samochodem w betonowy przepust. Obrażeń doznał on oraz dwóch pasażerów skody.<br>&lt;au&gt;BZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Okruchy nowotarskie&lt;/tit&gt;<br><br>*Słyszałam, że z naszego miasta
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego