Typ tekstu: Książka
Autor: Janicka Bożena, Janda Krystyna
Tytuł: Gwiazdy mają czerwone pazury
Rok: 1998
nie zostanie zauważona, jeśli tam będę. Przynoszę sama sobie pecha albo rozczarowuję nie zarejestrowana na celuloidzie.
Od dawna nie miałam roli na żadnym festiwalu, od trzech, czterech lat dostaję faxy z Kanady, Francji, Niemiec z pytaniami: - Jak Pani teraz wygląda? Czy moglibyśmy Panią zobaczyć? Prosimy o ostatnią rolę na kasecie video? Ile Pani ma lat?... etc.
Jubileuszowy 50-ty Festiwal w Cannes, zaproszenie przysłane już pół roku wcześniej, telefony, listy, naklejki na walizki ułatwiające im dotarcie, bez zagubienia, do Cannes - Jadę! - postanawiam, - Pokażę się! Trudno!
Pracowałam ostatniego dnia do późna w nocy. Sobota rano. Samolot mam o 1200. Od rana dzwonię
nie zostanie zauważona, jeśli tam będę. Przynoszę sama sobie pecha albo rozczarowuję nie zarejestrowana na celuloidzie.<br>Od dawna nie miałam roli na żadnym festiwalu, od trzech, czterech lat dostaję faxy z Kanady, Francji, Niemiec z pytaniami: - Jak Pani teraz wygląda? Czy moglibyśmy Panią zobaczyć? Prosimy o ostatnią rolę na kasecie video? Ile Pani ma lat?... etc.<br>Jubileuszowy 50-ty Festiwal w Cannes, zaproszenie przysłane już pół roku wcześniej, telefony, listy, naklejki na walizki ułatwiające im dotarcie, bez zagubienia, do Cannes - Jadę! - postanawiam, - Pokażę się! Trudno!<br>Pracowałam ostatniego dnia do późna w nocy. Sobota rano. Samolot mam o 1200. Od rana dzwonię
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego