Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
obecnie zatrudnia ponad 7 tys. osób.
(PAP)Star sprzedaje coraz mniej

MOTORYZACJA Sprzedaż samochodów z fabryki Star Trucks w Starachowicach spadła w pierwszym kwartale roku o 40 procent. Prezes spółki Roman Musiał powiedział, że przyczynę spadku sprzedaży widzi m.in: w późno uchwalonym w tym roku budżecie państwa, co odsunęło w czasie ogłaszanie przetargów przez instytucje państwowe, w tym przez armię i MSWiA.
W 2000 roku Star Trucks sprzedał 1180 samochodów ciężarowych. Dało to fabryce 38-proc. udział w krajowym rynku ciężarówek o masie 6-16 ton.
(PAP)Hondy w Polsce na razie bezpieczne

MOTORYZACJA Honda Poland nie otrzymała informacji o konieczności
obecnie zatrudnia ponad 7 tys. osób.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Star sprzedaje coraz mniej&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;MOTORYZACJA&lt;/&gt; Sprzedaż samochodów z fabryki Star Trucks w Starachowicach spadła w pierwszym kwartale roku o 40 procent. Prezes spółki Roman Musiał powiedział, że przyczynę spadku sprzedaży widzi m.in: w późno uchwalonym w tym roku budżecie państwa, co odsunęło w czasie ogłaszanie przetargów przez instytucje państwowe, w tym przez armię i MSWiA.<br>W 2000 roku Star Trucks sprzedał 1180 samochodów ciężarowych. Dało to fabryce 38-proc. udział w krajowym rynku ciężarówek o masie 6-16 ton.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Hondy w Polsce na razie bezpieczne&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;MOTORYZACJA&lt;/&gt; Honda Poland nie otrzymała informacji o konieczności
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego