Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 12.04 (9)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
chwila musieli się przygotowywać do skoków.
Nienormalna sytuacja nie przeszkadzała polskim fanom skoków. Sobotni konkurs oglądało 6 tys. kibiców. Połowa z nich przyjechała z naszego kraju. Bawili się świetnie. Dochodziło nawet do bitew z Niemcami, ale na szczęście tylko w konwencji zabawy, na śnieżne kule.
W niedzielę Rutkowski był już w lepszym nastroju. - Wczoraj byłem zdenerwowany. To wszystko przez warunki atmosferyczne, które nie były takie same dla wszystkich - powiedział po skokach treningowych.
Pogoda nie rozpieszczała
Rzeczywiście było lepiej, choć Polacy nie odegrali wiodącej roli w konkursie, ale Skupień i Rutkowski zdobyli pierwsze punkty PŚ w sezonie.
Wygrał ponownie Ahonen i znowu rozegrano
chwila musieli się przygotowywać do skoków.&lt;/&gt;<br>Nienormalna sytuacja nie przeszkadzała polskim fanom skoków. Sobotni konkurs oglądało 6 tys. kibiców. Połowa z nich przyjechała z naszego kraju. Bawili się świetnie. Dochodziło nawet do bitew z Niemcami, ale na szczęście tylko w konwencji zabawy, na śnieżne kule.<br>W niedzielę Rutkowski był już w lepszym nastroju. &lt;q&gt;- Wczoraj byłem zdenerwowany. To wszystko przez warunki atmosferyczne, które nie były takie same dla wszystkich&lt;/&gt; - powiedział po skokach treningowych.<br>&lt;tit1&gt;Pogoda nie rozpieszczała&lt;/&gt;<br>Rzeczywiście było lepiej, choć Polacy nie odegrali wiodącej roli w konkursie, ale Skupień i Rutkowski zdobyli pierwsze punkty PŚ w sezonie.<br>Wygrał ponownie Ahonen i znowu rozegrano
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego