Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 07.09
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
zakresie bezpieczeństwa. Podkreślił on jednocześnie, że w ostatnich latach wiele zrobiono, by było bezpieczniej. Poinformował, że od czasu ataku na World Trade Center regularnie spotyka się tzw. wspólnota wywiadowcza rządu pod przewodnictwem premiera. Na tych spotkaniach wszystkie służby, jakie są w Polsce, szczegółowo informują o potencjalnych zagrożeniach. Podkreślił on, że w ostatnim czasie rozwiązano prawnie możliwość użycia wojska w działaniach antyterrorystycznych, czego przedtem nie było.

Jak Rysiek z Klanu

Rozmowa z MARCINEM KOSSKIEM, instruktorem zagranicznych grup antyterrorystycznych

- Grożą nam akty terroru?
- Od kiedy wdaliśmy się w konflikt iracki, tak. Czy większe niż w innych krajach, nie powiem. Nie da się zagrożenia stopniować.

- Ale
zakresie bezpieczeństwa. Podkreślił on jednocześnie, że w ostatnich latach wiele zrobiono, by było bezpieczniej. Poinformował, że od czasu ataku na World Trade Center regularnie spotyka się tzw. wspólnota wywiadowcza rządu pod przewodnictwem premiera. Na tych spotkaniach wszystkie służby, jakie są w Polsce, szczegółowo informują o potencjalnych zagrożeniach. Podkreślił on, że w ostatnim czasie rozwiązano prawnie możliwość użycia wojska w działaniach antyterrorystycznych, czego przedtem nie było.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="convers" sex="f"&gt;&lt;tit&gt;Jak Rysiek z Klanu&lt;/&gt;<br><br>Rozmowa z MARCINEM KOSSKIEM, instruktorem zagranicznych grup antyterrorystycznych <br><br>&lt;who1&gt;- Grożą nam akty terroru?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;- Od kiedy wdaliśmy się w konflikt iracki, tak. Czy większe niż w innych krajach, nie powiem. Nie da się zagrożenia stopniować. &lt;/&gt;<br><br>&lt;who1&gt;- Ale
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego