Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Super Express
Nr: 24/2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
skierować danego pacjenta w odpowiednie miejsce. Są przecież domy dziennego pobytu, gdzie pacjenci mają zapewnioną opiekę lekarską i socjalną. Jednak większość przypadków, o których mowa, wymaga raczej pomocy opieki społecznej. Pomoc powinna być im świadczona tak samo jak innym chorym obywatelom. O tworzeniu specjalnych ośrodków decydować powinny raczej władze gmin w porozumieniu z gminnymi poradniami zdrowia psychicznego - powiedział nam Ryszard Hoffman.
MAGDA ŚWIERKOWSKA, ADAM SADY

---------------------------------------------------------------------------


Rozmowa z Andrzejem Gąsiorowskim
byłym współwłaścicielem Art B.

- Bogusław Bagsik - kto to jest?

- Współwłaściciel Art B., prezes.

- Jaki to człowiek?

- Twórczy, o nieokiełznanej fantazji, o wielkim sercu. Niestety, za dużym sercu. Bardzo często nadużywano tego, że akceptował
skierować danego pacjenta w odpowiednie miejsce. Są przecież domy dziennego pobytu, gdzie pacjenci mają zapewnioną opiekę lekarską i socjalną. Jednak większość przypadków, o których mowa, wymaga raczej pomocy opieki społecznej. Pomoc powinna być im świadczona tak samo jak innym chorym obywatelom. O tworzeniu specjalnych ośrodków decydować powinny raczej władze gmin w porozumieniu z gminnymi poradniami zdrowia psychicznego - powiedział nam Ryszard Hoffman.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;MAGDA ŚWIERKOWSKA, ADAM SADY&lt;/&gt;<br><br> ---------------------------------------------------------------------------<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br>&lt;tit&gt;Rozmowa z Andrzejem Gąsiorowskim<br>byłym współwłaścicielem Art B.&lt;/&gt;<br><br>- Bogusław Bagsik - kto to jest?<br><br>- Współwłaściciel Art B., prezes.<br><br>- Jaki to człowiek?<br><br>- Twórczy, o nieokiełznanej fantazji, o wielkim sercu. Niestety, za dużym sercu. Bardzo często nadużywano tego, że akceptował
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!