Typ tekstu: Książka
Autor: Janicka Bożena, Janda Krystyna
Tytuł: Gwiazdy mają czerwone pazury
Rok: 1998
w piątym miesiącu ciąży, kiedy kończyliśmy - w szóstym. Mam w "Stanie posiadania" scenę w łóżku, jestem nie ubrana. Kamera pokazywała tylko górną część torsu, ale przecież wiedziałam, jak wyglądam. Był to jeden z trudniejszych momentów w moim życiu jako kobiety i czuję się dosyć dumna, że kobietę zwyciężyła aktorka.- A w rzeczywistości był tylko ten incydent przy "Kochankach mojej mamy"?
- No, jeszcze w "Kuchni polskiej" nie pozwoliłam sfotografować sobie pupy. Ale to nie była awantura, po prostu odmówiłam. Reżyser powinien mnie przekonać, że taki chwyt jest w filmie artystycznie niezbędny.
- I nie potrafił?
- Więcej: chciał mnie oszukać. Założył inny obiektyw, który pozwoliłby
w piątym miesiącu ciąży, kiedy kończyliśmy - w szóstym. Mam w "Stanie posiadania" scenę w łóżku, jestem nie ubrana. Kamera pokazywała tylko górną część torsu, ale przecież wiedziałam, jak wyglądam. Był to jeden z trudniejszych momentów w moim życiu jako kobiety i czuję się dosyć dumna, że kobietę zwyciężyła aktorka.<br><br>&lt;gap reason="sampling"&gt;<br><br>- A w rzeczywistości był tylko ten incydent przy "Kochankach mojej mamy"?<br>- No, jeszcze w "Kuchni polskiej" nie pozwoliłam sfotografować sobie pupy. Ale to nie była awantura, po prostu odmówiłam. Reżyser powinien mnie przekonać, że taki chwyt jest w filmie artystycznie niezbędny.<br>- I nie potrafił?<br>- Więcej: chciał mnie oszukać. Założył inny obiektyw, który pozwoliłby
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego