Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
jego pochylanie, wstawianie wcięcia akapitowego lub wcięcia całego akapitu itp. Umiejętnie przeprowadzone formatowanie powoduje, że czytelnik, zafascynowany wyglądem tekstu, nie zauważa zupełnie, iż brak mu sensu.

Część III: Gaz do dechy!

Jak w całym dokumencie zamienić słowo "Wojtek" na "Jacek"? Jak ułatwić sobie życie przy wpisywaniu nazwiska "Konstantynopolitańczykiewiczówna"? Jak wstawić w tekst tabelę, wzór matematyczny lub rysunek? Jak zamaskować luki w znajomości ortografii? Jak wykorzystać TAGa do rozwiązywania krzyżówek? Odpowiedzi na te i kilka innych pytań znajdziesz właśnie w tej części.
Część IV: Coś dla smakoszy

Program TAG wcale nie musi zawsze wyglądać w taki sposób, w jaki po raz pierwszy ujrzałeś
jego pochylanie, wstawianie wcięcia akapitowego lub wcięcia całego akapitu itp. Umiejętnie przeprowadzone formatowanie powoduje, że czytelnik, zafascynowany wyglądem tekstu, nie zauważa zupełnie, iż brak mu sensu.<br><br>Część III: Gaz do dechy!<br><br>Jak w całym dokumencie zamienić słowo "Wojtek" na "Jacek"? Jak ułatwić sobie życie przy wpisywaniu nazwiska "Konstantynopolitańczykiewiczówna"? Jak wstawić w tekst tabelę, wzór matematyczny lub rysunek? Jak zamaskować luki w znajomości ortografii? Jak wykorzystać TAGa do rozwiązywania krzyżówek? Odpowiedzi na te i kilka innych pytań znajdziesz właśnie w tej części.<br>Część IV: Coś dla smakoszy<br><br>Program TAG wcale nie musi zawsze wyglądać w taki sposób, w jaki po raz pierwszy ujrzałeś
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego