Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
chcesz zaznaczyć? W takim razie:
1. Umieść kursor na jej jednym skraju, tzn. w lewym górnym albo prawym dolnym rogu.
2. Na pasku menu znajduje się napis F5-blok - naciśnij więc klawisz [F5], co spowoduje, że napis ten zostanie wyświetlony w inwersji (TAG przypomina Ci w ten sposób, że pracuje w trybie zaznaczania bloku tekstu).
3. Klawiszami strzałek przesuń kursor do przeciwległego narożnika obszaru, który chcesz zaznaczyć - ta część dokumentu, której po wykonaniu tego wszystkiego właściwie nie da się odczytać, to właśnie zaznaczony blok.

Przeprowadzenie operacji odwrotnej (nazwijmy ją odznaczeniem bloku) jest o wiele prostsze. Wystarczy nacisnąć klawisz [Esc].

Do zaznaczania bloku
chcesz zaznaczyć? W takim razie:<br>1. Umieść kursor na jej jednym skraju, tzn. w lewym górnym albo prawym dolnym rogu.<br>2. Na pasku menu znajduje się napis F5-blok - naciśnij więc klawisz [F5], co spowoduje, że napis ten zostanie wyświetlony w inwersji (TAG przypomina Ci w ten sposób, że pracuje w trybie zaznaczania bloku tekstu).<br>3. Klawiszami strzałek przesuń kursor do przeciwległego narożnika obszaru, który chcesz zaznaczyć - ta część dokumentu, której po wykonaniu tego wszystkiego właściwie nie da się odczytać, to właśnie zaznaczony blok.<br><br>Przeprowadzenie operacji odwrotnej (nazwijmy ją odznaczeniem bloku) jest o wiele prostsze. Wystarczy nacisnąć klawisz [Esc].<br><br>Do zaznaczania bloku
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego