Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Łukasz
Tytuł: strona o żeglarstwie
Rok wydania: 2004
Rok powstania: 2005
pokazać Tobie gdzie się znajdujesz, zapewne chciałbyś wprowadzić dane gdzie chcesz dotrzeć. W ogólności można to zrobić dwiema metodami:
1. automatycznie - zapisują dane aktualnej pozycji (np. gdy chcemy potem wrócić na to samo miejsce)
2. ręcznie - gdy wprowadzamy dane miejsca w którym aktualnie się nie znajdujemy.
Kluczem podczas wprowadzania danych w trybie ręcznym jest takie ustawienie GPSu, by zarówno wprowadzona przez nas pozycja jak i lokacja rzeczywistego miejsca pokrywały się. Dlatego GPS powinien być ustawiony na identyczny system współrzędnych w jakim jest wprowadzona lokacja.
Jeżeli zamierzasz wprowadzić współrzędne z systemu współrzędnych NAD 27 używając do ich określenia długości i szerokości geograficznych odnoszących
pokazać Tobie gdzie się znajdujesz, zapewne chciałbyś wprowadzić dane gdzie chcesz dotrzeć. W ogólności można to zrobić dwiema metodami: <br>1. automatycznie - zapisują dane aktualnej pozycji (np. gdy chcemy potem wrócić na to samo miejsce) <br>2. ręcznie - gdy wprowadzamy dane miejsca w którym aktualnie się nie znajdujemy.<br>Kluczem podczas wprowadzania danych w trybie ręcznym jest takie ustawienie GPSu, by zarówno wprowadzona przez nas pozycja jak i lokacja rzeczywistego miejsca pokrywały się. Dlatego GPS powinien być ustawiony na identyczny system współrzędnych w jakim jest wprowadzona lokacja.<br>Jeżeli zamierzasz wprowadzić współrzędne z systemu współrzędnych NAD 27 używając do ich określenia długości i szerokości geograficznych odnoszących
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!