Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.29
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
że trudno jest obecnie znaleźć posadę, nie daje nikomu prawa do złego traktowania pracowników.
nazwisko i imię znane redakcjiJestem młody i chcę się bawić

Zastanawiam się, czy można legalnie zorganizować imprezę w domu, tak aby sąsiedzi nie wzywali policji. Moi sąsiedzi za każdym razem jak słucham muzyki po 22, walą w sufit albo wzywają policję. Niedługo mam urodziny, chciałem zaprosić kilkoro znajomych i się pobawić. W administracji powiedzieli mi, że nie dają takich pozwoleń i że cisza nocna obowiązuje po 22.

Jarosław Nowiński WOLATelefony przeszkadzają w czasie lekcji

Jestem nauczycielką w szkole podstawowej. Problemem, z którym ostatnio się domagam
że trudno jest obecnie znaleźć posadę, nie daje nikomu prawa do złego traktowania pracowników.<br>nazwisko i imię znane redakcji&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="letter"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Jestem młody i chcę się bawić&lt;/&gt;<br><br>Zastanawiam się, czy można legalnie zorganizować imprezę w domu, tak aby sąsiedzi nie wzywali policji. Moi sąsiedzi za każdym razem jak słucham muzyki po 22, walą w sufit albo wzywają policję. Niedługo mam urodziny, chciałem zaprosić kilkoro znajomych i się pobawić. W administracji powiedzieli mi, że nie dają takich pozwoleń i że cisza nocna obowiązuje po 22.<br><br>&lt;au&gt;Jarosław Nowiński WOLA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="letter"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Telefony przeszkadzają w czasie lekcji&lt;/&gt;<br><br>Jestem nauczycielką w szkole podstawowej. Problemem, z którym ostatnio się domagam
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!