Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2918
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
nie ma, bo Bóg jest wszędzie - mówi stała bywalczyni Ewa z Gdańska. - W "Sfinksie" bije serce Sopotu, ale tylko dla młodych, do trzydziestki. Po śmierci Jacka Oltera, perkusisty "Miłości", w koncercie ku jego pamięci zagrały 23 zespoły.
W sfinksowej hali brzmi najlepsze w Polsce techno, działa kilku wybitnych didżejów. I walą tłumy. Pokazy mody kuszą nagością. Tańce na stołach, trans, odlot - cieszy się młodzież.
- O "Sfinksie" źle się czasem mówi, ale - wyjaśnia Ewa - zły klimat robią dresiarze, ogolone łebki i nastolatki z gołymi brzuchami, którzy klubowiczami nigdy nie będą.
- "Sfinks" to upadek - twierdzi starsza pani.
- To promocja ciała. Intrygi i plotki
nie ma, bo Bóg jest wszędzie&lt;/&gt; - mówi stała bywalczyni Ewa z Gdańska. - W &lt;name type="place"&gt;"Sfinksie"&lt;/&gt; bije serce Sopotu, ale tylko dla młodych, do trzydziestki. Po śmierci Jacka Oltera, perkusisty &lt;name type="org"&gt;"Miłości"&lt;/&gt;, w koncercie ku jego pamięci zagrały 23 zespoły.<br>W sfinksowej hali brzmi najlepsze w Polsce techno, działa kilku wybitnych didżejów. I walą tłumy. Pokazy mody kuszą nagością. Tańce na stołach, trans, odlot - cieszy się młodzież.<br>- &lt;q&gt;O &lt;name type="place"&gt;"Sfinksie"&lt;/&gt; źle się czasem mówi, ale&lt;/&gt; - wyjaśnia Ewa - &lt;q&gt;zły klimat robią dresiarze, ogolone łebki i nastolatki z gołymi brzuchami, którzy klubowiczami nigdy nie będą&lt;/&gt;.<br>- &lt;q&gt;&lt;name type="place"&gt;"Sfinks"&lt;/&gt; to upadek&lt;/&gt; - twierdzi starsza pani.<br>- &lt;q&gt;To promocja ciała. Intrygi i plotki
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego