Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok: 1999
i bezgotówkowych oraz o średnich kursach NBP. Tabele kursowe są aktualizowane na bieżąco i zawierają informacje o kursach walut: USD, GBP, FRF, DEM, CAD, SEK, ATS, CHF. W dni wolne od pracy są podawane kursy obowiązujące w ostatnim dniu roboczym.

Przykład 7
Jeśli zechcą Państwo uzyskać informację o aktualnych kursach walut za pośrednictwem faksu, po połączeniu z numerem bankowych usług telefonicznych, należy wybrać:
* klawisz 3 - tabela kursów walut
* klawisz 4 - pobieranie informacji za pośrednictwem faksu
Następnie system poda komunikat "Proszę przełączyć swój aparat w tryb odbioru faksu".

Informacja o produktach i usługach Banku Pekao SA dla klientów indywidualnych
System zaprezentuje Państwu
i bezgotówkowych oraz o średnich kursach NBP. Tabele kursowe są aktualizowane na bieżąco i zawierają informacje o kursach walut: USD, GBP, FRF, DEM, CAD, SEK, ATS, CHF. W dni wolne od pracy są podawane kursy obowiązujące w ostatnim dniu roboczym.<br><br>&lt;tit&gt;Przykład 7&lt;/&gt;<br>Jeśli zechcą Państwo uzyskać informację o aktualnych kursach walut za pośrednictwem faksu, po połączeniu z numerem bankowych usług telefonicznych, należy wybrać:<br>* klawisz 3 - tabela kursów walut<br>* klawisz 4 - pobieranie informacji za pośrednictwem faksu<br>Następnie system poda komunikat "Proszę przełączyć swój aparat w tryb odbioru faksu".<br><br>&lt;tit&gt;Informacja o produktach i usługach Banku Pekao SA dla klientów indywidualnych&lt;/&gt;<br>System zaprezentuje Państwu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego