Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.28
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
nie nauczy, a wręcz zniechęci i siebie, i zwierzę.
Może się także zdarzyć, że zirytowany koń zrzuci jeźdźca i zrobi mu krzywdę. Zwierzętom bez przeszkolenia właściciele szkółek powinni poświęcać więcej uwagi, aby całkowicie przystosować je do uczenia początkujących.
Istnieją takie szkółki jeździeckie, które bardzo dobrze uczą koniomanów jazdy konnej. Jednak większość z nich jest tak samo amatorska jak początkujący jeźdźcy.
BSMETROFAKTY / ŚWIĘTY HUBERT

• 3 listopada obchodzony jest Dzień świętego Huberta, patrona jeźdźców oraz myśliwych. Kult tej postaci narodził się w ardenach belgijskich w miejscowości Saint Ubert (gdzie znajdowały się relikwie świętego).
• Tradycją obchodów tego
święta jest do dzisiaj
nie nauczy, a wręcz zniechęci i siebie, i zwierzę.<br>Może się także zdarzyć, że zirytowany koń zrzuci jeźdźca i zrobi mu krzywdę. Zwierzętom bez przeszkolenia właściciele szkółek powinni poświęcać więcej uwagi, aby całkowicie przystosować je do uczenia początkujących.<br>Istnieją takie szkółki jeździeckie, które bardzo dobrze uczą &lt;orig&gt;koniomanów&lt;/&gt; jazdy konnej. Jednak większość z nich jest tak samo amatorska jak początkujący jeźdźcy.<br>&lt;au&gt;BS&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;<br><br>&lt;tit&gt;METROFAKTY / ŚWIĘTY HUBERT&lt;/&gt;<br><br>&#149; 3 listopada obchodzony jest Dzień świętego Huberta, patrona jeźdźców oraz myśliwych. Kult tej postaci narodził się w ardenach belgijskich w miejscowości Saint Ubert (gdzie znajdowały się relikwie świętego).<br>&#149; Tradycją obchodów tego<br>święta jest do dzisiaj
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego