Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Tucholski
Miejsce wydania: Bydgoszcz
Rok: 2000
drzewa nie kwalifikowały się do usunięcia. Również Zbigniew Wamke, nadleśniczy Nadleśnictwa Tuchola, poinformował "Tygodnik", że wycięto zdrowe drzewa.
W tej sytuacji, gdy pojawiły się wątpliwości co do legalności wycinki, tucholska prokuratura zleciła specjaliście dokonanie oględzin usuniętych drzew. Z opinii, jaką ten wystawił, wynika, że nie były one idealnie zdrowe.
Śledczy wnikliwie zapoznali się z opinią i postanowili umorzyć postępowanie w tej sprawie. Powód?
- Brak danych dostatecznie uzasadniających popełnienie przestępstwa - poinformował Krzysztof Ziehlke.
O ile nie zostaną ujawnione żadne nowe aspekty tej historii, na tym sprawa wycinki definitywnie się zakończy.
Jacek Jaszczyk


Przed oskarżeniem o wyłudzenie 100 tysięcy:
Ostatnie czytanie pana Feliksa
drzewa nie kwalifikowały się do usunięcia. Również Zbigniew Wamke, nadleśniczy Nadleśnictwa Tuchola, poinformował "Tygodnik", że wycięto zdrowe drzewa. <br>W tej sytuacji, gdy pojawiły się wątpliwości co do legalności wycinki, tucholska prokuratura zleciła specjaliście dokonanie oględzin usuniętych drzew. Z opinii, jaką ten wystawił, wynika, że nie były one idealnie zdrowe. <br>Śledczy wnikliwie zapoznali się z opinią i postanowili umorzyć postępowanie w tej sprawie. Powód? <br>- Brak danych dostatecznie uzasadniających popełnienie przestępstwa - poinformował Krzysztof Ziehlke. <br>O ile nie zostaną ujawnione żadne nowe aspekty tej historii, na tym sprawa wycinki definitywnie się zakończy.<br>&lt;au&gt;Jacek Jaszczyk&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Przed oskarżeniem o wyłudzenie 100 tysięcy: <br>Ostatnie czytanie pana Feliksa
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego