Typ tekstu: Książka
Autor: Jedliński Krzysztof i inni
Tytuł: Trening interpersonalny
Rok: 1997
Zyty:

- Drażni mnie, że mówisz na jednym tonie, twoja "nieziemskość" mi przeszkadza.

Zyta:

- Jakby mnie tu nie było?

Barbara:

- Jesteś, ale jak wyrażasz swój stosunek do czegoś, to przenosisz to ponad ludzi, do strefy boskości.

Od Alicji, Blanki, Agatki Zyta odbiera dużo przyjemnych, akceptujących zwrotów. Agnieszka z dużą serdecznością, ale wnikliwie analizuje swój stosunek do Zyty:

Myślę, że cię lubię. Denerwuje mnie, jak tłumaczysz, co kto myśli, tak jak w wypadku Asi. Nie chcę, żeby coś takiego się stało... no, żebyś fantazjowała na mój temat.

Zagadnięty Witek:

Boję się wracać do domu! Ja po prostu nie chcę tam wrócić i koniec
Zyty:<br><br>- Drażni mnie, że mówisz na jednym tonie, twoja "nieziemskość" mi przeszkadza.<br><br>Zyta:<br><br>- Jakby mnie tu nie było?<br><br>Barbara:<br><br>- Jesteś, ale jak wyrażasz swój stosunek do czegoś, to przenosisz to ponad ludzi, do strefy boskości.<br><br>Od Alicji, Blanki, Agatki Zyta odbiera dużo przyjemnych, akceptujących zwrotów. Agnieszka z dużą serdecznością, ale wnikliwie analizuje swój stosunek do Zyty:<br><br>Myślę, że cię lubię. Denerwuje mnie, jak tłumaczysz, co kto myśli, tak jak w wypadku Asi. Nie chcę, żeby coś takiego się stało... no, żebyś fantazjowała na mój temat.<br><br>Zagadnięty Witek:<br><br>Boję się wracać do domu! Ja po prostu nie chcę tam wrócić i koniec
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego