Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 12.04 (9)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Autostrady
Pusty śmiech budzą buńczuczne zapowiedzi Pola, że będziemy budować 250 km autostrad rocznie. W 2003 r., który jest i tak najlepszy, udało mu się położyć ledwie 72 km. Sama Unia Europejska zrobiła Polowi burę, że nie potrafi się starać o unijne dotacje.
Winiety i podatek od benzyny
Pol to worek bez dna. Każdy płacąc za paliwo, płaci też podatek na drogi. Ale porządnych dróg jak nie było, tak nie ma! A na dodatek Pol cały czas myszkuje w naszych kieszeniach. Gdy upadł jego pomysł z winietami za 180 zł, wprowadził 5-groszowy podatek od każdego litra benzyny.
Superkredyt mieszkaniowy
Tęga głowa Pola
Autostrady&lt;/&gt;<br>Pusty śmiech budzą buńczuczne zapowiedzi Pola, że będziemy budować 250 km autostrad rocznie. W 2003 r., który jest i tak najlepszy, udało mu się położyć ledwie 72 km. Sama Unia Europejska zrobiła Polowi burę, że nie potrafi się starać o unijne dotacje.<br>&lt;tit1&gt;Winiety i podatek od benzyny&lt;/&gt;<br>Pol to worek bez dna. Każdy płacąc za paliwo, płaci też podatek na drogi. Ale porządnych dróg jak nie było, tak nie ma! A na dodatek Pol cały czas myszkuje w naszych kieszeniach. Gdy upadł jego pomysł z winietami za 180 zł, wprowadził 5-groszowy podatek od każdego litra benzyny.<br>&lt;tit1&gt;Superkredyt mieszkaniowy&lt;/&gt;<br>Tęga głowa Pola
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego