Typ tekstu: Książka
Tytuł: Wyjść z matni
Rok: 1994
stuprocentowo pewien, że już nigdy nie wypiję".
4. Opory i bronienie się przed dalszą pracą nad własną trzeźwością. "Nie piję, więc dalsze leczenie jest mi niepotrzebne".
5. Nieregularne chodzenie na grupę, unikanie mitingów AA.
6. Rozmyślanie o piciu towarzyskim i kontrolowanym. "Oczywiście, ja nie mogę pić, ale jakby to było wspaniale, gdybym nauczył się pić kontrolowanie...".
7. Częste, niekiedy natrętne myślenie o alkoholu.
8. Odwiedzanie miejsc, gdzie zwykle się piło.
9. Szukanie fizycznego kontaktu z alkoholem. Uczęszczanie na imprezy alkoholowe, kupowanie alkoholu na wszelki wypadek. Rozlewanie alkoholu innym.
10. Atrakcyjne wspomnienia z czasów picia.
11. Chwalenie się, ile kiedyś mogłem wypić
stuprocentowo pewien, że już nigdy nie wypiję".<br>4. Opory i bronienie się przed dalszą pracą nad własną trzeźwością. "Nie piję, więc dalsze leczenie jest mi niepotrzebne".<br>5. Nieregularne chodzenie na grupę, unikanie mitingów AA.<br>6. Rozmyślanie o piciu towarzyskim i kontrolowanym. "Oczywiście, ja nie mogę pić, ale jakby to było wspaniale, gdybym nauczył się pić kontrolowanie...".<br>7. Częste, niekiedy natrętne myślenie o alkoholu.<br>8. Odwiedzanie miejsc, gdzie zwykle się piło.<br>9. Szukanie fizycznego kontaktu z alkoholem. Uczęszczanie na imprezy alkoholowe, kupowanie alkoholu na wszelki wypadek. Rozlewanie alkoholu innym.<br>10. Atrakcyjne wspomnienia z czasów picia.<br>11. Chwalenie się, ile kiedyś mogłem wypić
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego