Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 4
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
bardzo niedzisiejsze. Mama słyszała o AIDS i o napastowaniu seksualnym, chciałaby też pewnie uchronić cię przed nieplanowaną ciążą. Są to wszystko bardzo realne zagrożenia, o których ty też zawsze powinnaś pamiętać. Wtrącanie się matki w twoje życie osobiste może cię czasami nieco złościć, ale mimo to daj jej odczuć, że wychowała cię na osobę bardzo rozsądną, jeżeli chodzi o "te" sprawy.

Kiedy mama dobrze mówi
Są chwile, gdy trzeba koniecznie zatkać uszy, są też takie, kiedy lepiej zamienić się w słuch. W kilku dziedzinach mama jest niekwestionowanym ekspertem. Oto wypowiedzi, na dźwięk których naszym zdaniem warto się skupić.

1. Nie wydaje
bardzo niedzisiejsze. Mama słyszała o AIDS i o napastowaniu seksualnym, chciałaby też pewnie uchronić cię przed nieplanowaną ciążą. Są to wszystko bardzo realne zagrożenia, o których ty też zawsze powinnaś pamiętać. Wtrącanie się matki w twoje życie osobiste może cię czasami nieco złościć, ale mimo to daj jej odczuć, że wychowała cię na osobę bardzo rozsądną, jeżeli chodzi o "te" sprawy. <br><br>Kiedy mama dobrze mówi<br>Są chwile, gdy trzeba koniecznie zatkać uszy, są też takie, kiedy lepiej zamienić się w słuch. W kilku dziedzinach mama jest niekwestionowanym ekspertem. Oto wypowiedzi, na dźwięk których naszym zdaniem warto się skupić.<br><br>1. Nie wydaje
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego