Miejsce wydania: Pasłęk
zagraliśmy w Bartoszycach, Łukcie, Elblągu i ostatni w Pasłęku. Pozytywnym zaskoczeniem jest dla mnie postawa Maćka Szuchyty, który na dobre zadomowił się w pierwszym zespole.
jp

Polonia - Jeziorak 2 : 3 (2:1)
Mecz pełen emocji i dobrej piłki w wykonaniu naszej drużyny i piłkarzy z Iławy. Niestety wynik spotkania został wypaczony przez sędziów z Olsztyna. Tak skandalicznego sędziowania dawno nie widziałem. Sędziów do szatni odprowadzała Policja i Straż Miejska.

Prowadzenie dla Polonii zdobył w 3 minucie meczu Paweł Wołczecki. Goście za wszelką cenę chcieli jak najszybciej odrobić straty. Udało się to dopiero w 35 minucie. Zaspała nasza obrona i bramkarz, a
zagraliśmy w Bartoszycach, Łukcie, Elblągu i ostatni w Pasłęku. Pozytywnym zaskoczeniem jest dla mnie postawa Maćka Szuchyty, który na dobre zadomowił się w pierwszym zespole.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Polonia - Jeziorak 2 : 3 (2:1)&lt;/&gt;<br>Mecz pełen emocji i dobrej piłki w wykonaniu naszej drużyny i piłkarzy z Iławy. Niestety wynik spotkania został wypaczony przez sędziów z Olsztyna. Tak skandalicznego sędziowania dawno nie widziałem. Sędziów do szatni odprowadzała Policja i Straż Miejska.<br>&lt;gap reason="photo"&gt;<br>Prowadzenie dla Polonii zdobył w 3 minucie meczu Paweł Wołczecki. Goście za wszelką cenę chcieli jak najszybciej odrobić straty. Udało się to dopiero w 35 minucie. Zaspała nasza obrona i bramkarz, a