Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2926
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
kłódkę, od kiedy na targu usłyszał, jak złodzieje potrafią omotać kradzione bydlę. - Zakładają przednie nogi na budę żuka i tak podkręcą ogonem, że zadem podskoczy - Roter czegoś podobnego jeszcze nie widział.

Uwaga - wieś pod ochroną
- Ze cztery lata ta szajka grasuje - wójt Józef Syska podejrzewa, że to sąsiednia gmina Imielno wypuszcza złodziei. - I żadnego nie udało się przyłapać. Wójt nie ma pretensji do policjantów.
- Moja gmina to 43 wioski, 176 km kw. powierzchni, to jest jedna trzecia Pragi i na to mam siedmiu policjantów i dwa radiowozy. Podkreśla, że gmina dokłada policjantom do paliwa. - I patrolują teren sumiennie.
Komendant Chrzanowski twierdzi
kłódkę, od kiedy na targu usłyszał, jak złodzieje potrafią omotać kradzione bydlę. - &lt;q&gt;Zakładają przednie nogi na budę żuka i tak podkręcą ogonem, że zadem podskoczy&lt;/&gt; - Roter czegoś podobnego jeszcze nie widział.<br><br>&lt;tit1&gt;Uwaga - wieś pod ochroną&lt;/&gt;<br>- &lt;q&gt;Ze cztery lata ta szajka grasuje&lt;/&gt; - wójt Józef Syska podejrzewa, że to sąsiednia gmina Imielno wypuszcza złodziei. - &lt;q&gt;I żadnego nie udało się przyłapać&lt;/&gt;. Wójt nie ma pretensji do policjantów. <br>- &lt;q&gt;Moja gmina to 43 wioski, 176 km kw. powierzchni, to jest jedna trzecia Pragi i na to mam siedmiu policjantów i dwa radiowozy&lt;/&gt;. Podkreśla, że gmina dokłada policjantom do paliwa. - &lt;q&gt;I patrolują teren sumiennie&lt;/&gt;.<br>Komendant Chrzanowski twierdzi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego