Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.09
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
swego męża brutala i zaczyna układać sobie życie od nowa. Udaje się jej połączyć pracę w barze i kontynuację przerwanej niegdyś nauki z opieką nad dziećmi.
Po zakończeniu edukacji Marie otrzymuje posadę w administracji stanu Tennessee i szybko zyskuje uznanie przełożonych. Niebawem zostaje mianowana dyrektorką Wydziału Zwolnień Warunkowych.
Pewnego dnia wysoko postawiona urzędniczka odkrywa, że większość ułaskawień przestępców uzyskiwana jest dzięki przekupstwu.
23:10 tvpSpotkanie trzech kochanków Noli

komedia Bohaterka filmu Nola, mężczyźni i seks jest pełną temperamentu kobietą, która romansuje z trzema mężczyznami. Jeden z jej adoratorów, Jamie, jest w niej naprawdę zakochany. Niestety, brakuje mu fantazji i pomysłów, by
swego męża brutala i zaczyna układać sobie życie od nowa. Udaje się jej połączyć pracę w barze i kontynuację przerwanej niegdyś nauki z opieką nad dziećmi.<br>Po zakończeniu edukacji Marie otrzymuje posadę w administracji stanu Tennessee i szybko zyskuje uznanie przełożonych. Niebawem zostaje mianowana dyrektorką Wydziału Zwolnień Warunkowych.<br>Pewnego dnia wysoko postawiona urzędniczka odkrywa, że większość ułaskawień przestępców uzyskiwana jest dzięki przekupstwu.<br>23:10 tvp&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Spotkanie trzech kochanków Noli&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;komedia&lt;/&gt; Bohaterka filmu Nola, mężczyźni i seks jest pełną temperamentu kobietą, która romansuje z trzema mężczyznami. Jeden z jej adoratorów, Jamie, jest w niej naprawdę zakochany. Niestety, brakuje mu fantazji i pomysłów, by
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego