Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: ulotki polityczne
Rok: 2000
biedę. Są tylko państwa źle zorganizowane, uwikłane w wewnętrzne konflikty, pozbawione wiary
w przyszłość. Polsce potrzebny jest prezydent, który łączy, a nie dzieli, który umocni państwo i jego struktury. Prezydent, który chce i potrafi współpracować z każdym rządem, jest rzecznikiem społecznej wrażliwości i solidarności, czuje się promotorem społeczeństwa obywatelskiego, popiera wzrost gospodarczy, zabiega o międzynarodową pozycję Polski i jej bezpieczeństwo.
Zgodnie z dyspozycjami Konstytucji, jako Prezydent Rzeczypospolitej koncentrowałem się na sprawach podstawowych. Na umacnianiu fundamentów naszej państwowości, niepodległości i bezpieczeństwa. Na strzeżeniu zasad demokratycznego państwa prawnego.
W ciągu minionych pięciu lat państwo stało się mocniejsze. Mamy nową, demokratyczną konstytucję. Uczyniliśmy ważny krok
biedę. Są tylko państwa źle zorganizowane, uwikłane w wewnętrzne konflikty, pozbawione wiary <br>w przyszłość. Polsce potrzebny jest prezydent, który łączy, a nie dzieli, który umocni państwo i jego struktury. Prezydent, który chce i potrafi współpracować z każdym rządem, jest rzecznikiem społecznej wrażliwości i solidarności, czuje się promotorem społeczeństwa obywatelskiego, popiera wzrost gospodarczy, zabiega o międzynarodową pozycję Polski i jej bezpieczeństwo. <br>Zgodnie z dyspozycjami Konstytucji, jako Prezydent Rzeczypospolitej koncentrowałem się na sprawach podstawowych. Na umacnianiu fundamentów naszej państwowości, niepodległości i bezpieczeństwa. Na strzeżeniu zasad demokratycznego państwa prawnego. <br>W ciągu minionych pięciu lat państwo stało się mocniejsze. Mamy nową, demokratyczną konstytucję. Uczyniliśmy ważny krok
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego