Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
oddech stanie się gwałtowny i ciężki. Wówczas, aby powstrzymać wytrysk, ściśnij główkę penisa między palcem wskazującym a kciukiem. Musisz to zrobić dość mocno, ale nie obawiaj się, nie zrobisz mu krzywdy. Ucisk powstrzyma tylko wytrysk. Możliwe, że utraci częściowo erekcję, ale nie przejmuj się. Gdy zaczniesz go stymulować na nowo, wzwód szybko powróci.
Innym sposobem zapanowania nad orgazmem jest lekkie pociągnięcie za jądra. Gdy mężczyzna jest bliski osiągnięcia orgazmu, moszna zostaje podciągnięta blisko ciała. Pociągając ją lekko w dół, spowalniasz jego reakcje.
Spróbuj powstrzymać go w ten sposób trzy, cztery albo nawet więcej razy. Potem, kiedy będzie cię błagał o doprowadzenie
oddech stanie się gwałtowny i ciężki. Wówczas, aby powstrzymać wytrysk, ściśnij główkę penisa między palcem wskazującym a kciukiem. Musisz to zrobić dość mocno, ale nie obawiaj się, nie zrobisz mu krzywdy. Ucisk powstrzyma tylko wytrysk. Możliwe, że utraci częściowo erekcję, ale nie przejmuj się. Gdy zaczniesz go stymulować na nowo, wzwód szybko powróci. <br>Innym sposobem zapanowania nad orgazmem jest lekkie pociągnięcie za jądra. Gdy mężczyzna jest bliski osiągnięcia orgazmu, moszna zostaje podciągnięta blisko ciała. Pociągając ją lekko w dół, spowalniasz jego reakcje. <br>Spróbuj powstrzymać go w ten sposób trzy, cztery albo nawet więcej razy. Potem, kiedy będzie cię błagał o doprowadzenie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego