Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 9
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
burmistrz Piotr Bąk - wielu problemów i zaszłości historycznych. Wiele tych zjawisk różnie postrzegają historycy po obu stronach granicy i na pewno dojdzie tutaj do rozbieżności zdań. Intencją programu jest jednak obiektywizm - w podręczniku będzie miejsce dla przedstawienia tych rozbieżności.
PHARE przyznało na podręcznik 19 tysięcy ECU (ok. 76 tysięcy złotych) z czego 70% pójdzie na rzecz funduszu, pozostałe zaś 30% na rzecz partnerów polskich i słowackich. Polsko-słowacka umowa, będąca następstwem wygranego konkursu, powinna zostać podpisana już w tym miesiącu. Wtedy też zostaną opracowane szczegóły.
(aza)Pako i Pedro nadal grasują

W grudniu pisaliśmy o dwóch psach staffordach terierach amerykańskich, które są
burmistrz Piotr Bąk - wielu problemów i zaszłości historycznych. Wiele tych zjawisk różnie postrzegają historycy po obu stronach granicy i na pewno dojdzie tutaj do rozbieżności zdań. Intencją programu jest jednak obiektywizm - w podręczniku będzie miejsce dla przedstawienia tych rozbieżności.<br>PHARE przyznało na podręcznik 19 tysięcy ECU (ok. 76 tysięcy złotych) z czego 70% pójdzie na rzecz funduszu, pozostałe zaś 30% na rzecz partnerów polskich i słowackich. Polsko-słowacka umowa, będąca następstwem wygranego konkursu, powinna zostać podpisana już w tym miesiącu. Wtedy też zostaną opracowane szczegóły.<br>&lt;au&gt;(aza)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Pako i Pedro nadal grasują&lt;/tit&gt;<br><br>W grudniu pisaliśmy o dwóch psach staffordach terierach amerykańskich, które są
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego