Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 08.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
ich kariera (tak jak to mają w zwyczaju gwiazdy naszej sceny muzycznej). Potem patrzą i żałują, że nie zrobiły tego wcześniej. Niech robią to przed trzydziestką, bo potem jest to rozpaczliwe.

Mariusz Szczygieł
dziennikarz

COSMO: Cześć, Mariusz! Mamy dla ciebie ciekawą propozycję. Rozbierz się dla czytelniczek. Będziesz miał sesję zdjęciową z prawdziwego zdarzenia.
M.S.: No wiesz co? Nie!!!
COSMO: Dlaczego nie?
M.S.: Wolę się ubierać niż rozbierać. Ubrany, wygrywam z różnymi mężczyznami na wielu polach. Rozebrany, niestety, przegrywam. Chyba, żebym pokazał wszystkie szczegóły.
COSMO: I o to chodzi.
M.S.: Ale na to jestem zbyt wstydliwy. A poza tym nie chciałbym
ich kariera (tak jak to mają w zwyczaju gwiazdy naszej sceny muzycznej). Potem patrzą i żałują, że nie zrobiły tego wcześniej. Niech robią to przed trzydziestką, bo potem jest to rozpaczliwe. <br><br>&lt;tit&gt;Mariusz Szczygieł<br>dziennikarz&lt;/&gt;<br><br>COSMO: Cześć, Mariusz! Mamy dla ciebie ciekawą propozycję. Rozbierz się dla czytelniczek. Będziesz miał sesję zdjęciową z prawdziwego zdarzenia.<br>M.S.: No wiesz co? Nie!!!<br>COSMO: Dlaczego nie? <br>M.S.: Wolę się ubierać niż rozbierać. Ubrany, wygrywam z różnymi mężczyznami na wielu polach. Rozebrany, niestety, przegrywam. Chyba, żebym pokazał wszystkie szczegóły.<br>COSMO: I o to chodzi.<br>M.S.: Ale na to jestem zbyt wstydliwy. A poza tym nie chciałbym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego