Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 8 (sierpień)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Powinieneś zaoferować się, że przeanalizujesz charakter jej pisma i powiesz coś w rodzaju: "Te zaokrąglenia świadczą o twojej wielkoduszności. Dla przyjaciela zdarłabyś z siebie nawet ostatnią koszulę, co całkiem miło byłoby zobaczyć".
3. Czekoladę, na przykład, opisz tak: eksplozja rozkoszy w ustach. To podobno podnieci młodą kobietę, która przecież już za chwilę będzie w twoim łóżku.
4. Kiedy wypowiadasz słowo "podniecający", powinieneś obniżyć głos o ton. Ma to brzmieć erotycznie, by kobiecie przypomniały się jej ostatnie namiętne doznania i zaraz zachciało się jej następnych.
Krótko mówiąc, Jeffries propaguje technikę mówienia o seksie, wtedy kiedy mówisz o najzwyczajniejszych rzeczach. Na przykład propozycja "wejdź
Powinieneś zaoferować się, że przeanalizujesz charakter jej pisma i powiesz coś w rodzaju: &lt;q&gt;&lt;transl&gt;"Te zaokrąglenia świadczą o twojej wielkoduszności. Dla przyjaciela zdarłabyś z siebie nawet ostatnią koszulę, co całkiem miło byłoby zobaczyć"&lt;/&gt;&lt;/&gt;.<br>3. Czekoladę, na przykład, opisz tak: eksplozja rozkoszy w ustach. To podobno podnieci młodą kobietę, która przecież już za chwilę będzie w twoim łóżku.<br>4. Kiedy wypowiadasz słowo "podniecający", powinieneś obniżyć głos o ton. Ma to brzmieć erotycznie, by kobiecie przypomniały się jej ostatnie namiętne doznania i zaraz zachciało się jej następnych.<br>Krótko mówiąc, Jeffries propaguje technikę mówienia o seksie, wtedy kiedy mówisz o najzwyczajniejszych rzeczach. Na przykład propozycja &lt;q&gt;&lt;transl&gt;"wejdź
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego