Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Glamour
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
się do mnie uśmiechają.
Na co chętnie wydaje Pani pieniądze?
J.B.: Na przyjemności, na przykład na nową garderobę, dobre kosmetyki, płyty, książki. Ale najchętniej... nie wydaję w ogóle, jestem oszczędna i dobrze zorganizowana. Zawsze planuję wydatki.
Sandra Bullock lokuje w nieruchomości, Panią nie pociągają wielkie inwestycje?
J.B.: Mam zadatki. Na razie zainwestowałam w pierwsze mieszkanie, ale kto wie? W każdym razie łatwiej mi sobie wyobrazić, że zajmę się nieruchomościami niż że zaszaleję w Las Vegas.
Jednak w filmie "1409. Afera na zamku Bartenstein" zagrała Pani za darmo?
J.B.: Był dobry scenariusz. Nie tylko ja i moi koledzy, Janek
się do mnie uśmiechają.&lt;/&gt; <br>&lt;who5&gt;Na co chętnie wydaje Pani pieniądze?&lt;/&gt; <br>&lt;who6&gt;J.B.: Na przyjemności, na przykład na nową garderobę, dobre kosmetyki, płyty, książki. Ale najchętniej... nie wydaję w ogóle, jestem oszczędna i dobrze zorganizowana. Zawsze planuję wydatki.&lt;/&gt; <br>&lt;who5&gt;Sandra Bullock lokuje w nieruchomości, Panią nie pociągają wielkie inwestycje?&lt;/&gt; <br>&lt;who6&gt;J.B.: Mam zadatki. Na razie zainwestowałam w pierwsze mieszkanie, ale kto wie? W każdym razie łatwiej mi sobie wyobrazić, że zajmę się nieruchomościami niż że zaszaleję w Las Vegas.&lt;/&gt; <br>&lt;who5&gt;Jednak w filmie "1409. Afera na zamku Bartenstein" zagrała Pani za darmo?&lt;/&gt;<br>&lt;who6&gt;J.B.: Był dobry scenariusz. Nie tylko ja i moi koledzy, Janek
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego