Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
z 24 punktami i bilansem bramkowym 31:29. Wygraliśmy i przegraliśmy po 7 spotkań, padły też 3 remisy. Największa wpadka to przegrana z drużyną z Kurzętnika w Pasłęku. Najlepsze mecze zagraliśmy w Bartoszycach, Łukcie, Elblągu i ostatni w Pasłęku. Pozytywnym zaskoczeniem jest dla mnie postawa Maćka Szuchyty, który na dobre zadomowił się w pierwszym zespole.
jp

Polonia - Jeziorak 2 : 3 (2:1)
Mecz pełen emocji i dobrej piłki w wykonaniu naszej drużyny i piłkarzy z Iławy. Niestety wynik spotkania został wypaczony przez sędziów z Olsztyna. Tak skandalicznego sędziowania dawno nie widziałem. Sędziów do szatni odprowadzała Policja i Straż Miejska.

Prowadzenie dla
z 24 punktami i bilansem bramkowym 31:29. Wygraliśmy i przegraliśmy po 7 spotkań, padły też 3 remisy. Największa wpadka to przegrana z drużyną z Kurzętnika w Pasłęku. Najlepsze mecze zagraliśmy w Bartoszycach, Łukcie, Elblągu i ostatni w Pasłęku. Pozytywnym zaskoczeniem jest dla mnie postawa Maćka Szuchyty, który na dobre zadomowił się w pierwszym zespole.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Polonia - Jeziorak 2 : 3 (2:1)&lt;/&gt;<br>Mecz pełen emocji i dobrej piłki w wykonaniu naszej drużyny i piłkarzy z Iławy. Niestety wynik spotkania został wypaczony przez sędziów z Olsztyna. Tak skandalicznego sędziowania dawno nie widziałem. Sędziów do szatni odprowadzała Policja i Straż Miejska.<br>&lt;gap reason="photo"&gt;<br>Prowadzenie dla
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego