Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.23 (19)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
się złapać prawie 300 przestępców poszukiwanych listami gończymi. Najwięcej roboty mieli na stacjach Pole Mokotowskie, Centrum i Ratusz. To tam przewija się najwięcej osób.
PIOTR BOROWIEC

Nasza Gosia wie gdzie się ogrzać
Wystarczy trochę poszukać. W Warszawie jest bardzo dużo... tropikalnych miejsc. Albo trzeba sobie chwilę pobiegać po schodach!
Zima zadomowiła się już na dobre! Temperatura spada coraz niżej, do minus 8 - 9 stopni. Wiatr wieje jak szalony, wieczorami sypie śnieg... Czy zima w Warszawie musi być taka przygnębiająca? Nie! Ruszyłam w miasto szukać ciepła i... szybko je znalazłam! No to co, że czasem w trochę dziwnych miejscach?
Mniej więcej w
się złapać prawie 300 przestępców poszukiwanych listami gończymi. Najwięcej roboty mieli na stacjach Pole Mokotowskie, Centrum i Ratusz. To tam przewija się najwięcej osób.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;PIOTR BOROWIEC&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Nasza Gosia wie gdzie się ogrzać&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Wystarczy trochę poszukać. W Warszawie jest bardzo dużo... tropikalnych miejsc. Albo trzeba sobie chwilę pobiegać po schodach!&lt;/&gt;<br>Zima zadomowiła się już na dobre! Temperatura spada coraz niżej, do minus 8 - 9 stopni. Wiatr wieje jak szalony, wieczorami sypie śnieg... Czy zima w Warszawie musi być taka przygnębiająca? Nie! Ruszyłam w miasto szukać ciepła i... szybko je znalazłam! No to co, że czasem w trochę dziwnych miejscach?<br>Mniej więcej w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego