Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 4
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
jako znak, że powinienem pozostać skromny w świecie gwiazd i kabrioletów.
Karierę gwiazdy Hollywood rozpoczął reżyserując "Dead Again". Jak na krainę snów przystało, doczekał się już analiz własnego stylu reżyserowania. Ponoć lubi długie ujęcia (3-4 minuty) i należy do twórców filmowych wiernych tekstowi.
W 1994 roku, już na dobre zadomowiony w Hollywood, zagrał w "Frankensteinie" Francisa Forda Coppoli. Film kosztował 44 mln dolarów i mimo że zarobił 100 mln, ze względu na koszty reklamy i złe recenzje stał się pierwszą poważną klęską Kennetha Branagha.
Nie zraził się tym jednak. Jest pracowity, zdolny i potrafi realizować własne marzenia i ma szczęście
jako znak, że powinienem pozostać skromny w świecie gwiazd i kabrioletów. <br>Karierę gwiazdy Hollywood rozpoczął reżyserując "Dead Again". Jak na krainę snów przystało, doczekał się już analiz własnego stylu reżyserowania. Ponoć lubi długie ujęcia (3-4 minuty) i należy do twórców filmowych wiernych tekstowi.<br>W 1994 roku, już na dobre zadomowiony w Hollywood, zagrał w "Frankensteinie" Francisa Forda Coppoli. Film kosztował 44 mln dolarów i mimo że zarobił 100 mln, ze względu na koszty reklamy i złe recenzje stał się pierwszą poważną klęską Kennetha Branagha. <br>Nie zraził się tym jednak. Jest pracowity, zdolny i potrafi realizować własne marzenia i ma szczęście
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego