Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 01.08
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Pritchard, były urzędnik Departamentu Stanu, znajdujący się w pierwszej grupie. Amerykanie nie chcą jednak udzielać żadnych szczegółowych informacji, a mediom każą czekać do soboty, gdy wrócą do Pekinu. Cały czas mają nadzieję odwiedzić ośrodek jądrowy Jongbion, gdzie Korea Północna ma kontynuować prace nad swoim programem nuklearnym.
Na razie Amerykanie są zadowoleni z gestu Phenianu. Pozytywnie przyjęła go też Japonia, ale mimo to zachowała większą ostrożność. - Musimy być pewni, że zamrożą wszystko, co mają - oświadczono w Tokio.
AFP, DPA


Stany Zjednoczone
Ruszył proces polonijnej dyktatorki savoir vivre'u
Martha Stewart Show

Od wtorku trwa w nowojorskim sądzie federalnym wybieranie składu ławy przysięgłych, która
Pritchard&lt;/&gt;, były urzędnik &lt;name type="org"&gt;Departamentu Stanu&lt;/&gt;, znajdujący się w pierwszej grupie. Amerykanie nie chcą jednak udzielać żadnych szczegółowych informacji, a mediom każą czekać do soboty, gdy wrócą do &lt;name type="place"&gt;Pekinu&lt;/&gt;. Cały czas mają nadzieję odwiedzić ośrodek jądrowy &lt;name type="place"&gt;Jongbion&lt;/&gt;, gdzie &lt;name type="place"&gt;Korea Północna&lt;/&gt; ma kontynuować prace nad swoim programem nuklearnym.<br>Na razie Amerykanie są zadowoleni z gestu &lt;name type="place"&gt;Phenianu&lt;/&gt;. Pozytywnie przyjęła go też &lt;name type="place"&gt;Japonia&lt;/&gt;, ale mimo to zachowała większą ostrożność. &lt;q&gt;&lt;transl&gt;- Musimy być pewni, że zamrożą wszystko, co mają&lt;/&gt;&lt;/&gt; - oświadczono w &lt;name type="place"&gt;Tokio&lt;/&gt;.<br>&lt;au&gt;AFP, DPA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="world"&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;Stany Zjednoczone&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Ruszył proces polonijnej dyktatorki savoir vivre'u&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Martha Stewart Show&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Od wtorku trwa w nowojorskim sądzie federalnym wybieranie składu ławy przysięgłych, która
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!