Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 39
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
dziurą w chodniku. Curuś jest już ponad to. W Urzędzie petenci nie są traktowani jednakowo - mówi w rozmowie z Jurkiem Jureckim, członek Rady Miasta Zakopanego Janusz Majcher.

- Głośno ostatnio o zamiarach przeprowadzenia w Zakopanem referendum. Należy pan do grupy radnych, która taki wniosek prawdopodobnie chętnie by poparła.

- Widoczny jest brak zadowolenia przeciętnego mieszkańca miasta z efektów zarządzania Zakopanem. Ludzi boli, gdy np. widzą nierówne traktowanie w Urzędzie Miasta. Przykłady można by mnożyć. Są - załóżmy - dwa podobne wnioski. Coś tutaj nie gra, gdy jeden petent na załatwienie takiej sprawy czeka dwa miesiące, a drugi oczekuje latami. To musi budzić sprzeciw. Inna sprawa
dziurą w chodniku. Curuś jest już ponad to. &lt;gap&gt; W Urzędzie petenci nie są traktowani jednakowo - mówi w rozmowie z Jurkiem Jureckim, członek Rady Miasta Zakopanego Janusz Majcher.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who1&gt;- Głośno ostatnio o zamiarach przeprowadzenia w Zakopanem referendum. Należy pan do grupy radnych, która taki wniosek prawdopodobnie chętnie by poparła.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who2&gt;- Widoczny jest brak zadowolenia przeciętnego mieszkańca miasta z efektów zarządzania Zakopanem. Ludzi boli, gdy np. widzą nierówne traktowanie w Urzędzie Miasta. Przykłady można by mnożyć. Są - załóżmy - dwa podobne wnioski. Coś tutaj nie gra, gdy jeden petent na załatwienie takiej sprawy czeka dwa miesiące, a drugi oczekuje latami. To musi budzić sprzeciw. Inna sprawa
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!