Nr: 02.06 (31)
ofertę przejścia do hiszpańskiej Mallorcy. Snajper prawdopodobnie skorzysta z tej oferty.

Czerkawski jest za miękki
Trener New York Islanders Steve Stirling po wygranej z Canucks 5:4 był w doskonałym humorze. - Zaczekajcie, mam tutaj człowieka z Polski, pewnie będzie pytał o Czerkawskiego - krzyczał do współpracowników.
FAKT: Dzisiaj jest pan chyba zadowolony z Czerkawskiego?
Steve Stirling (53 l.): - To był jego najlepszy mecz w sezonie, strzelił gola i miał dwie asysty. Przez dwie tercje graliśmy słabo, a potem wszystko się zmieniło, m.in. dzięki Mariuszowi. Zawsze staram się wysyłać go do boju w ważnych momentach, kiedy musimy rzucać się do walki.
Jakie
ofertę przejścia do hiszpańskiej Mallorcy. Snajper prawdopodobnie skorzysta z tej oferty.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="convers" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Czerkawski jest za miękki&lt;/&gt;<br>Trener New York Islanders Steve Stirling po wygranej z Canucks 5:4 był w doskonałym humorze. &lt;q&gt;- Zaczekajcie, mam tutaj człowieka z Polski, pewnie będzie pytał o Czerkawskiego&lt;/&gt; - krzyczał do współpracowników.<br>&lt;who13&gt;FAKT: Dzisiaj jest pan chyba zadowolony z Czerkawskiego?&lt;/&gt;<br>&lt;who14&gt;Steve Stirling (53 l.): - To był jego najlepszy mecz w sezonie, strzelił gola i miał dwie asysty. Przez dwie tercje graliśmy słabo, a potem wszystko się zmieniło, m.in. dzięki Mariuszowi. Zawsze staram się wysyłać go do boju w ważnych momentach, kiedy musimy rzucać się do walki.&lt;/&gt;<br>&lt;who13&gt;Jakie