Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 32
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
był zawodnik z Ukrainy Viktor Posnak przed Słowakami Vladimirem Balcšakem i Lubomirem Gadem. Czwarty był Polak Wacław Piątkowski z Katowic.
W grupie wiekowej od 51 do 60 lat po raz kolejny zwyciężył Jaroslav Mikuštiak z Rużemberku. Drugi był Pavol Rajec, a trzeci Milan Palko. Piąte miejsce zajął Maciej Mojżyszek z Nowego Targu, któremu do trzeciego miejsca zabrakło 9 sekund.
W najstarszej kategorii powyżej 60 lat zwyciężył Květoslav Hána przed Danielem Paško i Ladislavem Vargončikem. Czwarty był Polak Zdzisław Sowizrat z Tarnowa. W tej grupie startował również najstarszy uczestnik zawodów 72-letni Vincent Varga z Koszyc
był zawodnik z Ukrainy Viktor Posnak przed Słowakami Vladimirem Balc&#154;akem i Lubomirem Gadem. Czwarty był Polak Wacław Piątkowski z Katowic.<br>W grupie wiekowej od 51 do 60 lat po raz kolejny zwyciężył Jaroslav Miku&#154;tiak z Rużemberku. Drugi był Pavol Rajec, a trzeci Milan Palko. Piąte miejsce zajął Maciej Mojżyszek z Nowego Targu, któremu do trzeciego miejsca zabrakło 9 sekund.<br>W najstarszej kategorii powyżej 60 lat zwyciężył Květoslav Hána przed Danielem Pa&#154;ko i Ladislavem Vargončikem. Czwarty był Polak Zdzisław Sowizrat z Tarnowa. W tej grupie startował również najstarszy uczestnik zawodów 72-letni Vincent Varga z Koszyc