Tytuł: Metropol
Nr: 02.23
Rok: 2001
w których rzucili oni ponad 30 punktów, trafiając w drugich 20 minutach aż siedmiokrotnie za trzy punkty (w całym meczu rywale trafili 9 razy zza linii 6,25m). Zawodnicy Zeptera przegrali ważny mecz, w którym zwycięstwo zapewniałoby im już awans do fazy play off SuproLigi.
Pierwszy mecz rozegrany w Wilnie zakończył się zwycięstwem Zeptera 101:91. Wydawało się więc, że i we Wrocławiu o sukces nie będzie trudno. Jednak przed tygodniem Lietuvos sprawił niespodziankę, wygrywając w Wilnie z Panathinaikosem Ateny 87:78. Jak się okazało w Hali Ludowej, nie była to wygrana przypadkowa.
Goście zademonstrowali bardzo dobrą, a przede wszystkim skuteczną
w których rzucili oni ponad 30 punktów, trafiając w drugich 20 minutach aż siedmiokrotnie za trzy punkty (w całym meczu rywale trafili 9 razy zza linii 6,25m). Zawodnicy Zeptera przegrali ważny mecz, w którym zwycięstwo zapewniałoby im już awans do fazy &lt;foreign&gt;play off&lt;/&gt; SuproLigi.<br>Pierwszy mecz rozegrany w Wilnie zakończył się zwycięstwem Zeptera 101:91. Wydawało się więc, że i we Wrocławiu o sukces nie będzie trudno. Jednak przed tygodniem Lietuvos sprawił niespodziankę, wygrywając w Wilnie z Panathinaikosem Ateny 87:78. Jak się okazało w Hali Ludowej, nie była to wygrana przypadkowa.<br>Goście zademonstrowali bardzo dobrą, a przede wszystkim skuteczną