Typ tekstu: Książka
Autor: Jedliński Krzysztof i inni
Tytuł: Trening interpersonalny
Rok: 1997
zdarzeń, problemów i tematów grupowych. Okazją do komentarzy na ten temat są krótkie podsumowania dotychczasowej pracy grupy, które trener wygłasza na początku każdego dnia pracy. Czasem pojawiają się one także podczas pracy grupy.

Przykłady:

a) Wiadomo, że nie można liczyć na to, iż trenerzy zorganizują czas. Pojawia się problem, czy załatwiać własne, indywidualne interesy, czy integrować grupę.

b) Przewijał się wątek: "Czy tu można uzyskać pomoc?" Wytworzyło się duże poczucie bliskości. Czasem pojawiał się też wątek kobieta-mężczyzna, nie dotyczący jednak tej sali.

c) Po długiej sekwencji "potyczek interpersonalnych" trener podsumowuje sytuację:

T. To jest bardzo ciekawe. Ujawnił się podział na
zdarzeń, problemów i tematów grupowych. Okazją do komentarzy na ten temat są krótkie podsumowania dotychczasowej pracy grupy, które trener wygłasza na początku każdego dnia pracy. Czasem pojawiają się one także podczas pracy grupy.<br><br>Przykłady:<br><br>a) Wiadomo, że nie można liczyć na to, iż trenerzy zorganizują czas. Pojawia się problem, czy załatwiać własne, indywidualne interesy, czy integrować grupę.<br><br>b) Przewijał się wątek: "Czy tu można uzyskać pomoc?" Wytworzyło się duże poczucie bliskości. Czasem pojawiał się też wątek kobieta-mężczyzna, nie dotyczący jednak tej sali.<br><br>c) Po długiej sekwencji "potyczek interpersonalnych" trener podsumowuje sytuację:<br><br>T. To jest bardzo ciekawe. Ujawnił się podział na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego