Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.14
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
cięcia złomu w pomieszczeniu, w którym znajdowały się pozostałości związków chemicznych. Nie wiadomo, co wywołało eksplozję.
(PAP)Szukają informacji o Jedwabnem

Warszawa Delegowany przez IPN historyk pojedzie do Ludwigsburga (składnicy dokumentów dotyczących zbrodniarzy nazistowskich) szukać dokumentów w sprawie Jedwabnego.
Jan Nowak-Jeziorański uważa, że Polska powinna szybko przeprosić za Jedwabne - zanim ukaże się po angielsku książka Grossa i zanim zostanie odnaleziony niemiecki film z pogromu. Jeżeli film ten istnieje.
(PAP)Chce przesłuchania Wałęsy i Bujaka

Katowice Z wnioskiem o przesłuchanie m.in. Lecha Wałęsy i Zbigniewa Bujaka zwrócił się we wtorek do sądu Maciej Sz. Jest jednym z oskarżonych o pacyfikację
cięcia złomu w pomieszczeniu, w którym znajdowały się pozostałości związków chemicznych. Nie wiadomo, co wywołało eksplozję.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Szukają informacji o Jedwabnem&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Warszawa&lt;/&gt; Delegowany przez IPN historyk pojedzie do Ludwigsburga (składnicy dokumentów dotyczących zbrodniarzy nazistowskich) szukać dokumentów w sprawie Jedwabnego.<br>Jan Nowak-Jeziorański uważa, że Polska powinna szybko przeprosić za Jedwabne - zanim ukaże się po angielsku książka Grossa i zanim zostanie odnaleziony niemiecki film z pogromu. Jeżeli film ten istnieje.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Chce przesłuchania Wałęsy i Bujaka&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Katowice&lt;/&gt; Z wnioskiem o przesłuchanie m.in. Lecha Wałęsy i Zbigniewa Bujaka zwrócił się we wtorek do sądu Maciej Sz. Jest jednym z oskarżonych o pacyfikację
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego