Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 07.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
kilka dni.
- W raporcie dla premiera przedstawiony zostanie wniosek o włączenie gminy do wykazu miejscowości objętych dotacjami, które pomogą usunąć skutki powodzi - zapewnił Mieczysław Olbrych z biura ds. usuwania skutków powodzi Kancelarii Premiera.
Akcję pomocy prowadzi w Górowie Iławeckim Caritas. Za pieniądze przekazane przez wojewodę przygotowywane są posiłki, wolontariusze Caritasu zaopatrują też w żywność poszkodowane rodziny. Większość z nich mieszka u swoich krewnych. Kilka rodzin nadal koczuje w internacie Liceum Ukraińskiego. Mieszkają tam też strażacy i żołnierze, którzy pracują przy usuwaniu skutków powodzi.
iks, pap


Sędziowie twierdzą, że sama surowość kar nie wystarczy, by mniej było przestępstw
Powrót starych przepisów

Za
kilka dni. <br>- W raporcie dla premiera przedstawiony zostanie wniosek o włączenie gminy do wykazu miejscowości objętych dotacjami, które pomogą usunąć skutki powodzi - zapewnił Mieczysław Olbrych z biura ds. usuwania skutków powodzi Kancelarii Premiera. <br>Akcję pomocy prowadzi w Górowie Iławeckim Caritas. Za pieniądze przekazane przez wojewodę przygotowywane są posiłki, wolontariusze Caritasu zaopatrują też w żywność poszkodowane rodziny. Większość z nich mieszka u swoich krewnych. Kilka rodzin nadal koczuje w internacie Liceum Ukraińskiego. Mieszkają tam też strażacy i żołnierze, którzy pracują przy usuwaniu skutków powodzi.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;iks, pap&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Sędziowie twierdzą, że sama surowość kar nie wystarczy, by mniej było przestępstw&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Powrót starych przepisów&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Za
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego