Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Mika Małgorzata
Tytuł: strona o pudlach
Rok: 2005
tłusty i nadaje się do każdego rodzaju szaty. Należy używać jako spray. Delikatnie stosowany dla poprawienia połysku może być również w dniu wystawy.

Brun Shampoo.
Koncentrat szamponu (1:3). Nadaje sierści piękny połysk oraz pogłębia odcień umaszczenia. Zalecany dla umaszczeń: brązowe, morelowe. Nie powoduje podrażnień oczu i błon śluzowych. Antystatyczny, zapobiega elektryzowaniu się włosa i powstawaniu kołtunów.

Sort Shampoo.
Koncentrat szamponu (1:3). Nadaje sierści piękny połysk oraz pogłębia odcień umaszczenia. Zalecany do umaszczeń: czarne, srebrne i dla innych ciemnych umaszczeń. Nie powoduje podrażnień oczu i błon śluzowych. Antystatyczny, zapobiega elektryzowaniu się włosa i powstawaniu kołtunów.

Hvid Shampoo.
Koncentrat szamponu (1
tłusty i nadaje się do każdego rodzaju szaty. Należy używać jako spray. Delikatnie stosowany dla poprawienia połysku może być również w dniu wystawy.<br><br>Brun Shampoo. <br>Koncentrat szamponu (1:3). Nadaje sierści piękny połysk oraz pogłębia odcień umaszczenia. Zalecany dla umaszczeń: brązowe, morelowe. Nie powoduje podrażnień oczu i błon śluzowych. Antystatyczny, zapobiega elektryzowaniu się włosa i powstawaniu kołtunów. <br><br>Sort Shampoo. <br>Koncentrat szamponu (1:3). Nadaje sierści piękny połysk oraz pogłębia odcień umaszczenia. Zalecany do umaszczeń: czarne, srebrne i dla innych ciemnych umaszczeń. Nie powoduje podrażnień oczu i błon śluzowych. Antystatyczny, zapobiega elektryzowaniu się włosa i powstawaniu kołtunów.<br><br>Hvid Shampoo. <br>Koncentrat szamponu (1
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego