Typ tekstu: Książka
Tytuł: Wyjść z matni
Rok: 1994
się do kogokolwiek jest bez sensu. Takie pomysły nie pomagają powstrzymać nawrotu. A więc musimy mieć zakodowane, że jedynym ratunkiem są wtedy dla nas inni ludzie, najlepiej trzeźwi alkoholicy, z którymi moglibyśmy to wszystko przegadać - jeśli potrzeba, nawet dziesięć razy.
Anka: W Akademii programowo raz w tygodniu są zajęcia poświęcone zapobieganiu nawrotom, a osobiste listy sygnałów ostrzegawczych ciągle się poprawia, żeby były bardziej aktualne. Pamiętasz, Monika, procedurę wypisywania "esów" z nagranej na magnetofon opowieści o ostatnim zdarzeniu, kiedy pacjent postanowił, że nie będzie pił, a jednak się napił? Takie nagrania także wykorzystuje się do identyfikowania sygnałów ostrzegawczych.
Pod tym kątem analizuje
się do kogokolwiek jest bez sensu. Takie pomysły nie pomagają powstrzymać nawrotu. A więc musimy mieć zakodowane, że jedynym ratunkiem są wtedy dla nas inni ludzie, najlepiej trzeźwi alkoholicy, z którymi moglibyśmy to wszystko przegadać - jeśli potrzeba, nawet dziesięć razy.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Anka: W Akademii programowo raz w tygodniu są zajęcia poświęcone zapobieganiu nawrotom, a osobiste listy sygnałów ostrzegawczych ciągle się poprawia, żeby były bardziej aktualne. Pamiętasz, Monika, procedurę wypisywania "esów" z nagranej na magnetofon opowieści o ostatnim zdarzeniu, kiedy pacjent postanowił, że nie będzie pił, a jednak się napił? Takie nagrania także wykorzystuje się do identyfikowania sygnałów ostrzegawczych.<br>Pod tym kątem analizuje
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego