Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.20
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
spryskiwane sztucznymi środkami aromatyzującymi.
Rynek kawowy w Polsce w ciągu ostatnich lat niezwykle się rozwinął. W tej chwili każdy klient może wybrać sobie swoją ulubioną mieszankę.
Na pierwszy rzut oka trudno jest zorientować się wśród różnorodnych marek i rodzajów, jednak po dokładnym sprecyzowaniu naszych preferencji możemy posłużyć się kilkoma prostymi zasadami, aby wybrać idealną kawę.
Firmy oferują najczęściej kilka rodzajów kawy. Porównując ceny mieszanek tej samej marki i odczytując powściągliwe charakterystyki (np. aromatyczna) można dowiedzieć się o proporcjach mieszanki.
Najtańsze kawy to czyste robusty, mocne i aromatyczne. Nie powinny ich pić osoby wrażliwe na drażniące działanie napoju. Najpopularniejsze w Polsce tzw
spryskiwane sztucznymi środkami aromatyzującymi.<br>Rynek kawowy w Polsce w ciągu ostatnich lat niezwykle się rozwinął. W tej chwili każdy klient może wybrać sobie swoją ulubioną mieszankę.<br>Na pierwszy rzut oka trudno jest zorientować się wśród różnorodnych marek i rodzajów, jednak po dokładnym sprecyzowaniu naszych preferencji możemy posłużyć się kilkoma prostymi zasadami, aby wybrać idealną kawę.<br>Firmy oferują najczęściej kilka rodzajów kawy. Porównując ceny mieszanek tej samej marki i odczytując powściągliwe charakterystyki (np. aromatyczna) można dowiedzieć się o proporcjach mieszanki.<br>Najtańsze kawy to czyste &lt;orig&gt;robusty&lt;/&gt;, mocne i aromatyczne. Nie powinny ich pić osoby wrażliwe na drażniące działanie napoju. Najpopularniejsze w Polsce tzw
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego