Typ tekstu: Książka
Autor: Andrzej Horubała
Tytuł: Farciarz
Rok: 2003
mnie z prostymi lekko rozchylonymi nogami, wolno skłaniają się do przodu. Ich ciała robią kąt prosty. Ekspozycja łydek, ud i pośladków wręcz wymarzona.
- Trzymamy, trzymamy kąt prosty - komenderuje zachrypniętym od papierosów i wódzi głosem instruktorka Renata, mrugając do mnie porozumiewawczo.
No tak, tutaj Bernadetka mogłaby swobodnie konkurować z Joanną, w zasadzie remis ze wskazaniem na nią. Smukłe uda i wyśmienite kuliste pośladki, przy czym ich kształt to efekt nie tylko treningu i ustawienia mięśni, ale też wyrafinowanej pracy natury. Nieźle. W ogóle Bernadetta byłaby w zasadzie do zaakceptowania, gdyby nie drobny naddatek wulgarności w jej twarzy, no i ten biust, powodujący
mnie z prostymi lekko rozchylonymi nogami, wolno skłaniają się do przodu. Ich ciała robią kąt prosty. Ekspozycja łydek, ud i pośladków wręcz wymarzona. <br>- Trzymamy, trzymamy kąt prosty - komenderuje zachrypniętym od papierosów i wódzi głosem instruktorka Renata, mrugając do mnie porozumiewawczo. <br>No tak, tutaj Bernadetka mogłaby swobodnie konkurować z Joanną, w zasadzie remis ze wskazaniem na nią. Smukłe uda i wyśmienite kuliste pośladki, przy czym ich kształt to efekt nie tylko treningu i ustawienia mięśni, ale też wyrafinowanej pracy natury. Nieźle. W ogóle Bernadetta byłaby w zasadzie do zaakceptowania, gdyby nie drobny naddatek wulgarności w jej twarzy, no i ten biust, powodujący
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!