Typ tekstu: Książka
Autor: Andrzej Horubała
Tytuł: Farciarz
Rok: 2003
mnie z prostymi lekko rozchylonymi nogami, wolno skłaniają się do przodu. Ich ciała robią kąt prosty. Ekspozycja łydek, ud i pośladków wręcz wymarzona.
- Trzymamy, trzymamy kąt prosty - komenderuje zachrypniętym od papierosów i wódzi głosem instruktorka Renata, mrugając do mnie porozumiewawczo.
No tak, tutaj Bernadetka mogłaby swobodnie konkurować z Joanną, w zasadzie remis ze wskazaniem na nią. Smukłe uda i wyśmienite kuliste pośladki, przy czym ich kształt to efekt nie tylko treningu i ustawienia mięśni, ale też wyrafinowanej pracy natury. Nieźle. W ogóle Bernadetta byłaby w zasadzie do zaakceptowania, gdyby nie drobny naddatek wulgarności w jej twarzy, no i ten biust, powodujący
mnie z prostymi lekko rozchylonymi nogami, wolno skłaniają się do przodu. Ich ciała robią kąt prosty. Ekspozycja łydek, ud i pośladków wręcz wymarzona. <br>- Trzymamy, trzymamy kąt prosty - komenderuje zachrypniętym od papierosów i wódzi głosem instruktorka Renata, mrugając do mnie porozumiewawczo. <br>No tak, tutaj Bernadetka mogłaby swobodnie konkurować z Joanną, w zasadzie remis ze wskazaniem na nią. Smukłe uda i wyśmienite kuliste pośladki, przy czym ich kształt to efekt nie tylko treningu i ustawienia mięśni, ale też wyrafinowanej pracy natury. Nieźle. W ogóle Bernadetta byłaby w zasadzie do zaakceptowania, gdyby nie drobny naddatek wulgarności w jej twarzy, no i ten biust, powodujący
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!