Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 11.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
powierzono mi funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej Orlenu. W związku z tym stwierdzam, że nigdy nie spotykałem się z Michałem Chodorkowskim. Nigdy też nie wywierałem żadnych nacisków na ówczesnego ministra skarbu Pana Wiesława Karczmarka i nie było moim zamiarem powołanie mnie na przewodniczącego Rady Nadzorczej Orlenu.

Jan Kulczyk


Redaktor Adam Grzeszek zawarł dwa nieprawdziwe stwierdzenia, że mianowicie będąc członkiem Rady Nadzorczej Orlenu z naruszeniem ładu korporacyjnego wziąłem udział w negocjacjach w sprawie dostaw ropy oraz że zespół negocjacyjny poleciał na rozmowy z szefem Jukosu do Moskwy samolotem Jana Kulczyka.
W związku z powyższym stwierdzam, że nie brałem udziału w negocjacjach w sprawie
powierzono mi funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej Orlenu. W związku z tym stwierdzam, że nigdy nie spotykałem się z Michałem Chodorkowskim. Nigdy też nie wywierałem żadnych nacisków na ówczesnego ministra skarbu Pana Wiesława Karczmarka i nie było moim zamiarem powołanie mnie na przewodniczącego Rady Nadzorczej Orlenu. <br><br>&lt;au&gt;Jan Kulczyk&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;<br>Redaktor Adam Grzeszek zawarł dwa nieprawdziwe stwierdzenia, że mianowicie będąc członkiem Rady Nadzorczej Orlenu z naruszeniem ładu korporacyjnego wziąłem udział w negocjacjach w sprawie dostaw ropy oraz że zespół negocjacyjny poleciał na rozmowy z szefem Jukosu do Moskwy samolotem Jana Kulczyka. <br>W związku z powyższym stwierdzam, że nie brałem udziału w negocjacjach w sprawie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego