Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 11.02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
samochodem. Przez telefon komórkowy na bieżąco informował policję, dokąd jedzie taksówka. Kilkanaście minut później oskarżonych zatrzymano. Znaleziono przy nich narzędzie zbrodni z krwią Jacka W.
Wyrok dla Arkadiusza J. odpowiada żądaniom prokuratora. Za udział w bójce Leszek F. został skazany na dwa lata więzienia, Dariusz G. - na półtora roku w zawieszeniu na pięć lat (sąd uznał, że był on najmniej aktywną osobą w sprawie).
Obrońca Arkadiusza J. (on i jego klient prosili o uniewinnienie) zapowiedział już apelację.
Aneta GryczkaZnalazca nie powinien liczyć na nagrody. Nawet, jeśli przewiduje je prawo.

Uczciwość jest skarbem

Mirosław Nowak znalazł w Szczecinie 350 srebrnych monet
samochodem. Przez telefon komórkowy na bieżąco informował policję, dokąd jedzie taksówka. Kilkanaście minut później oskarżonych zatrzymano. Znaleziono przy nich narzędzie zbrodni z krwią Jacka W. <br>Wyrok dla Arkadiusza J. odpowiada żądaniom prokuratora. Za udział w bójce Leszek F. został skazany na dwa lata więzienia, Dariusz G. - na półtora roku w zawieszeniu na pięć lat (sąd uznał, że był on najmniej aktywną osobą w sprawie). <br>Obrońca Arkadiusza J. (on i jego klient prosili o uniewinnienie) zapowiedział już apelację.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;Aneta Gryczka&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Znalazca nie powinien liczyć na nagrody. Nawet, jeśli przewiduje je prawo.&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Uczciwość jest skarbem&lt;/&gt;<br><br>Mirosław Nowak znalazł w Szczecinie 350 srebrnych monet
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego