Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.07 (32)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
się, dlaczego Misiło jest zarazem urzędnikiem i dyrektorem agencji reklamowej Design? Rzecznik promował własną spółkę w urzędowym "Informatorze Polickim".
- Nie oskarżałem, chciałem tylko sprawę wyjaśnić - mówi Marek.
Misiło oskarżył dziennikarza o pomówienie. Sądowi nie spodobał się tytuł publikacji. W listopadzie ub.r. zapadł wyrok - trzy miesiące więzienia dla Marka w zawieszeniu na dwa lata i nakaz przeproszenia Misiły w "Wieściach Polickich". Na przeprosiny dziennikarz dostał miesiąc. Nie opublikował ich. Wczoraj sąd postanowił więc zarządzić wykonanie kary więzienia! Od tej decyzji skazany może odwołać się w ciągu 7 dni. Nie zamierza tego zrobić.
- Pierwszego dnia odsiadki rozpoczynam głodówkę - ostrzega Marek. - Napisałem prawdę
się, dlaczego Misiło jest zarazem urzędnikiem i dyrektorem agencji reklamowej Design? Rzecznik promował własną spółkę w urzędowym "Informatorze Polickim".<br>&lt;q&gt;- Nie oskarżałem, chciałem tylko sprawę wyjaśnić&lt;/&gt; - mówi Marek.<br>Misiło oskarżył dziennikarza o pomówienie. Sądowi nie spodobał się tytuł publikacji. W listopadzie ub.r. zapadł wyrok - trzy miesiące więzienia dla Marka w zawieszeniu na dwa lata i nakaz przeproszenia Misiły w "Wieściach Polickich". Na przeprosiny dziennikarz dostał miesiąc. Nie opublikował ich. Wczoraj sąd postanowił więc zarządzić wykonanie kary więzienia! Od tej decyzji skazany może odwołać się w ciągu 7 dni. Nie zamierza tego zrobić.<br>&lt;q&gt;- Pierwszego dnia odsiadki rozpoczynam głodówkę&lt;/&gt; - ostrzega Marek. &lt;q&gt;- Napisałem prawdę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego