Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 42
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
osiągnął Andrzej Górowski z Rabki, jadący zaprzęgiem złożonym z sześciu husky. W kategorii zaprzęgów złożonych z 4-6 malamutów wygrał Konrad Rutkowski, najlepszy zaprzęg w kategorii do 4 malamutów miał Sylwester Łaptas spod Bochni. Zwycięzcą kategorii do 4 husky został Jan Dudek z Zakopanego.
Rozegrano też konkurencje skandynawskie, gdzie biegnie zawodnik z pojedynczym psem rasy polarnej. Wśród pań zwyciężyła Małgorzata Sobke z Opola. Spośród mężczyzn bezkonkurencyjny był nowotarżanin Andrzej Bomba, który wyprzedził między innymi Norwega Inge Brattly. Inny obcokrajowiec, Czech Roman Baláž aktualny mistrz Europy w cani cross-ie, wygrał tę konkurencję. Tu również biegnie się z pojedynczym psem, z
osiągnął Andrzej Górowski z Rabki, jadący zaprzęgiem złożonym z sześciu husky. W kategorii zaprzęgów złożonych z 4-6 malamutów wygrał Konrad Rutkowski, najlepszy zaprzęg w kategorii do 4 malamutów miał Sylwester Łaptas spod Bochni. Zwycięzcą kategorii do 4 husky został Jan Dudek z Zakopanego.<br>Rozegrano też konkurencje skandynawskie, gdzie biegnie zawodnik z pojedynczym psem rasy polarnej. Wśród pań zwyciężyła Małgorzata Sobke z Opola. Spośród mężczyzn bezkonkurencyjny był nowotarżanin Andrzej Bomba, który wyprzedził między innymi Norwega Inge Brattly. Inny obcokrajowiec, Czech Roman Balá&#158; aktualny mistrz Europy w &lt;orig&gt;cani cross-ie&lt;/&gt;, wygrał tę konkurencję. Tu również biegnie się z pojedynczym psem, z